Jobs - ZIETA
22136
page-template-default,page,page-id-22136,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Jobs

A list of  job opportunities at Zieta Prozessdesign

Automotive Project Manager

17/05/2017

Lider Projektu. Projekt Manager.

Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektu i dokumentacji projektowej, w tym 2D, 3D, na etapie projektowania, prototypowania i produkcji małoseryjnej,
  • Realizacja planu wykonawczego i budżetowego,
  • Przypisywanie zadań, pilnowanie realizacji zadań przez zespół, harmonogramowanie
  • Współpraca z Liderem R&D, ekspertami, inżynierami i projektantami,
  • Tworzenie i prowadzenie prezentacji w j. polskim i angielskim

Poszukujemy:

  • Wykształcenie min. inż. mgr.,
  • Wiedza i doświadczenie w prowadzeniu projektów wg metodyki,
  • Wiedza z zakresu konstrukcji,
  • Umiejętność samoorganizacji, zarządzania zespołem,
  • Łatwość i dynamiczność przyswajania wiedzy na temat nowych technologii,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu automotive jest dodatkowym atutem,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu metaloznawstwa dodatkowym atutem,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów z dofinansowaniem publicznym dodatkowym atutem,
  • Gotowość prowadzenia projektu przez 3 lata,
  • Prawo jazdy kat. B.

Znajomość programów mile widziana:

  • CAD
  • Solidworks
  • NX
  • ANSYS (ANSYS LS-DYNA)
  • jeśli korzystasz z innych programów to napisz z jakich

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • pracę w branży kreatywnej, technologicznej i innowacyjnej,
  • praca z zaawansowaną i innowacyjną technologią FiDU
  • rozwój projektu z branży automotive

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres: job@zieta.pl
Prosimy o zamieszczenie adnotacji w CV o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Technolog Konstruktor

17/05/2017

Technolog/Konstruktor

Wrocław

  • projektowanie konstrukcyjne i technologiczne wyrobów
  • analiza ekonomiczno-materiałowa
  • wdrażanie prototypów do produkcji
  • możliwe: projektowanie do produkcji na urządzeniach CNC, (incl. wykorzystanie robota spawalniczego)
  • projektowanie matryc do spawania
  • harmonogramowanie

  • wykształcenie min. wyższe techniczne
  • wiedza z zakresu: budowa maszyn, technologia, materiałoznawstwo
  • umiejętność samoorganizacji,
  • łatwość i dynamiczność przyswajania wiedzy na temat nowych technologii,
  • umiejętność kosztorysowania procesów technologicznych i produktów,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu automotive jest dodatkowym atutem,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu metaloznawstwa dodatkowym atutem,

  • CAD
  • NX

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego
  • pracę przy projekcie z branży automotive